koniec po penal. (1:4) ŠK Slovan Bratislava – FC Bazilej 1893
2:2
(2:0)
Komentuje: Daniela Mesíková

Slovan bol na pokraji veľkého úspechu, no nepodarilo sa mu urobiť definitívny krok smerom k postupu. V 17. minúte viedol 2:0 po góloch Abubakariho a Kucku. V 53. minúte znížil Calafiori, v tretej minúte nadstaveného času vyrovnal Amdouni. Predĺženie gól neprinieslo, v penaltovom rozstrele bola úspešnejšia Bazilej, ktorá premenila všetky štyri pokusy, za belasých skóroval iba Lovat, Kucka ani Barseghjan svoje pokusy nepremenili. Do štvrťfinále Európskej konferenčnej ligy tak postupuje Bazilej.

Darian MALES premieňa.

Lucas LOVAT premieňa.

Riccardo CALAFIORI premieňa. Oklamal Trnovského, strela po zemi končí v bránke.

Tigran BARSEGHJAN nepremieňa. Nekopol to vôbec dobre, Hitz chytá.

Mohamed ZEKI AMDOUNI premieňa. Zakončil do stredu brány pod brvno.

Juraj KUCKA nepremieňa. Mieril do pravej časti brány, Hitz jeho strelu vyrazil.

Andy DIOUF premieňa. Zakončil po zemi, k ľavej žrdi.

Začína penaltový rozstrel.

V predĺžení gól nepadol, o postupe do štvrťfinále rozhodnú pokutové kopy.

120+2
Druhé predĺženie sa skončilo.

120+2
Aj dlhý aut do vápna belasí odvrátili.

120+1
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Adrián Chovan, prichádza Martin Trnovský.

120
Lang centruje z pravej strany, lopta sa odrážala, Slovan ju dostal von zo šestnástky.

119
Slovan je v úplnom zovretí, ďalší center odvrátil Medveděv.

118
Pískaná hra rukou, López centroval z priameho kopu, na zadnej žrdi odvrátil Kucka.

116
Lovat si vypýtal loptu do šestnástky, ale strela mu absolútne nesadla. Z uhla pálil vysoko nad.